Banko kuponlar

iddaa

Eklenme Tarihi: 13-06-2015

İddaa, Ülkemizde resmi olarak devlet tarafından özelleştirilmiş, spor bilgi ve tecrübesi ile kazanç elde etmeyi sağlayan bahis oyunudur. Hergün onbinlerce kişi tarafından oynanan iddaa oyunu, günlük olarak çıkarılan maç listeleri doğrultusunda global olarak belirlenen oranlar üzerinden program üzerinde yer alan karşılaşmalardan, bilgi ve analiz  tecrübesi ile tahmin yürütülerek oynanır. Oyun içerisinden futbol ile birilikte motor sporları, basketbol, atletizm, voleybol, hentbol, tenis gibi sporlarıda kapsamaktadır.

İddaa oyunu son zamanlarda çok fazla rağbet görmeye başlayıp birçok kişi, uzman ekibi ile yüzbinlerce kişiye hizmet veren bankokasa.net sayesinde çok ciddi kazançlar sağlamaktadır

İddaa oyunu oynamak için 18 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir. Ülkenin her ilinde toplamda 6000’den fazla iddaa bayisi aracılığı ile oynanmaktadır. Ayrıca devlet tarafından izin verilen elektronik bayiler aracılığı ilede internet üzerinden oynanmaktadır.

İddaa’da kazanç sağlamak için bir kolondaki tüm tahminlerin doğru olması şarttır. Doğru tahminlerin oranlarının birbiriyle çarpılması ile oluşan kolon oranı, kolon bedeliyle çarpılarak kazanç hesaplanır. 3.711 TL’ye kadar olan ikramiyeler iddaa bayilerinden, 3.711 TL’yi aşan ikramiyeler Ziraat Bankası ve Garanti Bankası şubelerinden; 3.711 TL’yi aşan kısım için %10 Veraset ve İntikal Vergisi kesilerek ödenmektedir.

Kazanılan ikramiyeler bir yıl içerisinde alınmalıdır. İddaa oynadıktan sonra kupon 5 dakika içerisinde iptal edilebilinir.

İddaa’aa hafta sonu ve hafta içi dönemi olmak üzere iki dönenem bulunur. Hafta sonu dönemi, cuma günü başlar ve sonraki pazartesi akşamı sonlanır. Hafta içi dönemi salı gününden perşembe akşamına dek sürer. iddaa oyun dönemleri mevsimsel değişiklikler gösterebilmektedir.

İdda programı, tahmin de bulunacak karşılaşmaları, tarihi, başlangıç zamanlarını, başlangıç oranlarını ve karşılaşmalarla ilgili diğer tüm bilgileri gösteren listedir. iddaa programına gazetelerden, iddaa bayilerinden  ve iddaa mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Programda yer alan maçların ihtimalleri oranla belirtilir. iddaa programında her maçın karşısında ilgili oyun türlerine ilişkin oranlar bulunur. Programdaki oranlar 1,15, 2,30 vb ondalık sayılar şeklinde belirtilir.

Programda yer alan oranlar, başlangıç oranları olup çok seyrek de olsa oyun sisteme kapanana kadar değişiklik gösterebilmektedir. Bilet üzerinde yer alan oranlar sizin için geçerli olan oranlardır.

İddaa oyununda kazanmak için ciddi anlamda oynana spor kategorisinde detaylı bilgi ve tecrübeye sahip olmak gerekli ve iyi analiz yapabilmek önemlidir. Bu başlı başına mesai isteyen bir iştir.

İdda oynayan herkes yüksek tecrübeye sahip olmadıkları için çeşitli platformlar ve bu konuda danışmanlık hizmeti veren firmalardan destek almaktadırlar.

Bu platformlardan en iyilerinden biri olan bankokasa.net  uzman ekibi tarafından oluşturulan banko kuponlar sayesinde üyelerine günlük olarak 5 adet kupon hazırlamaktadır ve hergün üyelerine binlerce lira kazandırmaktadır.

Özel üyelik sistemi olan bankokasa.net 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ve 1 yıllık olmak üzere 4 farklı gold üyelik seçeneği bulunmaktadır. Bu üyelik sistemi ile diğer gold üyelerimiz ile özel bölümden sohbet edebilir ve kuponlara yorum yaparak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

 

zopim