Banko kuponlar

Her gün kazanmak için ne yapmalıyım ?

Eklenme Tarihi: 18-06-2015

Değerli banko kasa ailesi ;

Bankokasa.net sitesinde iddaa fikstüründen oluşan 5 farklı kombine kupon yer almakta. Her ne olursa olsun bütçenizi eşit şekilde, verdiğimiz 5 kupona da pay ederek oyunlarınızı yapmanızı öneriyoruz.

Burada tüm üyelerimiz ile birlikte kazanç elde ediyoruz. Bizler dahil tüm üyelerimiz kazanmak için buradayız. Kazanıyoruz ve kazandırıyoruz. Şirket bünyesinde ki tüm ekip siz değerli üyelerimize kazandırmak için ivedilikle her gün kesintisiz hizmet veriyor. Avrupa ekibimizden özel, naklen canlı maç kuponları paylaşımlarımız, kombine kupon paylaşımlarımız sayesinde tüm üyelerimiz her gün kazanç elde ediyor.

 Aşağıda belirttiğimiz şekilde kuponlarımızı oynarsanız kazanç oranınız yükselicektir.

Günlük olarak net 5 adet kombine kupon vermekteyiz. Kuponları kendiniz seçerek aralarından bir yada bir kaçına yüklü oynamak size kazanç değil zarar sağlayacaktır. Bütçenizin minimum 50 TL olduğunu düşünerek söylüyoruz, her kupona eşit şekilde bütçenizi pay ederek oynamanızı öneriyoruz, örneğin 50 TL 'lik bütçeniz ile verdiğimiz 5 kupona 10'ar TL yatırabilirsiniz.
Tutan kuponlarımız yatan kuponları telafi edip üstüne sizlere günü kârlı geçirtecektir. Genel başarı oranımızda minimum 3 kuponumuz her gün kazandırıyor ve tüm üyelerimize kazandırıyoruz.

Bol kazançlar dileriz.

zopim