Banko kuponlar

Barda hesabı iddaa kuponu ile ödeyen üyemiz.

Eklenme Tarihi: 16-05-2015

Evet yanlış duymadınız. :)

Gittiği barda gelen hesabı iddaa kuponu ile ödeyen üyemizin başından geçen bir olay.

Yıllar geçsede sürekli ilginç ve bir o kadar da heyecanlı üyelerimiz yer almakta. Geçtiğimiz günlerde tutan kupon ile en ilginç olaya imza atan çiftimiz gittiği bar da uzun süre oturduktan sonra gelen hesabı iddaa kuponu ile ödedi.

Gittikleri barda kuponda yer alan son maç Celta Vigo - Real Madrid maçını heyecanla izleyen üyemiz Real Madrid'in attığı gol ile galip gelmesinin ardından büyük sevinç yaşıyor. Bu sırada mekan çalışanlarının ve mekan sahibinin büyük ilgisini çeken heyecan dolu sevinç hareketleri, şaşkın bakışlara sebep oluyor. 

Yaşanan olayı işletme sahibi şöyle anlatıyor;

"Gerçekten bizim çok ilginç müşterilerimiz var. Bazen inanmak o kadar güç ki, yaşamamış olsak inanmak elde değil. Dün gece mekana gelen çift uzun süre masada oturup maç izlemeye başladı. Çiftlerden erkek olan Celta Vigo maçı bitişinde Real Madrid takımının attığı gol ile galip gelmesinin ardından, arkadaşımızı çağırıp hesabı istedi. Uzun soluklu maçın ardından çiftimizin hesabı 240 TL tutarındaydı. Hesabı almaya giden arkadaşımız hesap kutusunun içerisinde 242 TL kazanç yazan iddaa kuponunu görünce hepimiz baka kaldık.  Bütün olup bitenler esnasında müşterimizin " Allah'ın var mı be madrid " diye bağırışından kıllanmıştık. Hayır biz kontrol edip kuponu aldık o sorun değil de, bu ne öz güven be güzel kardeşim? Çıkarlarken bir arkadaşımız dayanamayıp, çaktırmadan sordu: 

+Kupon tutmasa ne yapacaktın? Paran var mıydı? 
-Tutacaktı. 
Gülümsedi, 2 lira para üstünü tip kutusuna attı, sevgilisinin elini tuttu ve gitti. Biz de arkasından baktık."

Not : Banko Kasa ile kazanmanın keyfi paha biçilemez.

zopim